Предмет: Математика,
автор: plecunkatrin
для шкільної майстерні закупили 250 метра тасьми по 9грн за метр і 180 метрів тасьми по 7грн за метр .Яка вартість усієї покупки?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
3510
Покрокове пояснення:
1)250*9=2250- вартість тасьми по 9 грн
2)180*7=1260-вартість тасьми по 7 грн
3)2250+1260=3510
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ansoransorov590
Предмет: Химия,
автор: kenibasdmitrij
Предмет: Английский язык,
автор: belolubskaaanastasia
Предмет: Математика,
автор: elinaedilova7777
Предмет: Математика,
автор: djasurakhmetov