Предмет: Физика,
автор: savictoria2006
4. Якою є довжина хвилі на воді, якщо її швидкість — 2,4 м/с, а поплавець на воді
здійснює 30 коливань за 25
З Дано !!!
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:20м
Пояснення: Дано:
v=24v\c
n=30
t=25c
l=? Розв'язання
t(1 коливанння)=25\30~0,83
l=24*0,83=20м
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: adik02662
Предмет: Химия,
автор: anastasiamyhajlicenk
Предмет: Русский язык,
автор: Annecim
Предмет: Українська мова,
автор: hgh777r
Предмет: Английский язык,
автор: gregoryevroman