Предмет: Физика, автор: vladbilenko7

ПОМОГИТЕ ПЖПЖ ДАМ 50Б

Визначте силу струму в провіднику довжиною 20 см, якщо сила Ампера 3мН. Провідник розміщений під кутом 30° до силових ліній. Магнітна індукція 2 мТл.

(Відповідь записати у вигляді: число пропуск одиниця вимірювання)

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0

Ответ:

15A

Объяснение:

Дано:

L=20см=0,2м

F=3мН=3*10-³Н

а=30°

В=2мТл=2*10-³Тл

========

I-?

F=BILsina=>

I=F/(BLsina)=3*10-³/(2*10-³*0,2*0,5)=15A

Похожие вопросы