Предмет: Физика, автор: zinchenkokristina202

В резервуар налито 60 л води за температури 30 градусів.
Скільки літрів води за температури 90 градусів потрібно додати
у ванну, щоб температура води в ній становила 40 градусів?
Масою резервуара знехтуйте. (будь ласка, с дано напишіть)

Ответы

Автор ответа: lvv9136
1

Ответ:

12 л

Объяснение:

V₁=60 л=0,06  м³

T₁=30 °C; ΔT₁=θ-T₁=40-30=10 °C

T₂= 90 °C; ΔT₂=T₂-θ=90-40=50 °C

θ=40 °C

p=1000 кг/м³

с=4200 Дж/(кг*°C)

V₂  ?   V₂=m₂/p; m₂=Q₁/(c*ΔT₂)=V₁*p*ΔT₁/ΔT₂=0,06*1000*10/50=12 кг;

V₂=12/1000=0,012 м³=12 л


zinchenkokristina202: спасибо!
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: sagdasalmurat