Предмет: Биология, автор: whduhofjaljfelj

Трубочник: кількість органів руху, і особливості будови?

Ответы

Автор ответа: piratik8629
0

Відповідь:

  Більшість малощетинкових червів живе в ґрунті (наприклад, дощові черви). Деякі населяють прісні і солонуваті водойми (наприклад, трубочник). Довжина тіла малощетинкових червів коливається від 0,5 мм до 3 м. Число сегментів у різних видів становить від 5 — 7 до 600. Усі сегменти тіла у них є однаковими. У статевозрілих особин у передній третини тіла з'являється потовщення — залозистий поясок. Поширені на мулистому дні, де вони утворюють масові скупчення.

  Число сегментів у різних видів становить від 5 — 7 до 600. Усі сегменти тіла у них є однаковими. У статевозрілих особин у передній третини тіла з'являється потовщення — залозистий поясок. Щетинки є настільки малими, що їх можна виявити тільки на дотик, провівши пальцем від задньої частини тіла тварини. Щетинки допомогають цим тваринам під час руху в ґрунті: загнуті спереду назад, вони допомагають червам утримуватися у нірці і швидко просуватися вперед. Залозисті клітини шкірного епітелію червів виділяють слиз, який захищає шкіру від висихання і допомагає просуванню у ґрунті.

  На головному кінці кільчакі розміщені органи чуття: очі, нюхові клітини і війчасті ямки, що реагують на дію різних хімічних подразників і сприймають запахи, а також органи слуху, що мають будову подібно локатора. Органи почуттів можуть бути розташовані і на щупальцях.

  Внутрішнім середовищем організму кільчаків є целомична рідина, яка заповнює цілому в шкірно-м'язовому мішку, що складається з кутикули, шкірного епітелію і двох груп м'язів - кільцевих і поздовжніх. Ротовий отвір знаходиться на черевній стороні першого сегмента.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Lukovenkoalisa0
Предмет: Русский язык, автор: amalyasimonyan2010
Прочитайте легенду об острове Ахтамар. Укажите глаголы-сказуемые с однородными дополнениями. Задайте вопрос к дополнениям. В Армении наслаждаешься горами и легендами. cocma из се Мы продолжали говорить об Арарате и озере Ван. С островком озера связана ле- генда о царевне Тамаре, прекрасном юноше и их любви. Она полюбила юношу, но отец запретил ей и думать о нём. Он увёз Тамару и верную её служанку и запер в башне на маленьком острове. Каждую ночь приплывал к ней туда её любимый. Верные слуги Тамары собирали сучья, сухую траву и разжигали костёр, чтобы юноша нашёл путь в ночи. Царь узнал об этом и приказал убить слуг. В ту ночь не загорелся путеводный огонь, и юноша сбился с пути и утонул в озере. Погиб он с именем Тамары на устах. Крик его замер над островком, который с тех пор народ стал называть "Ах-Тамар". происходит действие