Предмет: Українська мова, автор: vitalik4884

Есе на тему «українські карпати»

Ответы

Автор ответа: susariuss
0
Карпати – це не лише гірський ланцюг, але й живописний образ України, який вражає своєю величчю та природною красою. Ці гори є однією з найбільш значущих природних багатств країни та популярним напрямком для туризму.

Українські Карпати розташовані на заході України і включають в себе частину Карпатського гірського хребта, що простягується через декілька країн Центральної та Східної Європи. Вони розділяються на Західні та Східні Карпати, кожні з яких мають свою неповторну природну і культурну спадщину.

Природа Карпат вражає різноманіттям і красою. Тут можна знайти високі вершини, глибокі ліси, чисті річки, яркі озера та заповідні ущелини. Карпати відомі своєю багатою рослинністю та фауною, включаючи рідкісні види.

Західні Карпати славляться своєю великою кількістю природних резерватів та парків, де зберігається унікальна екосистема. Східні Карпати відомі своєю давньою історією та культурним спадком, який включає традиції гуцулів та бойків.

Карпати також є місцем для активного відпочинку, такого як гірський туризм, лижний спорт, велосипедні маршрути та багато іншого. Українські Карпати приваблюють туристів з усього світу своєю природною красою і неперевершеною атмосферою.

Усього вказане становить лише малу частину всього, що можна сказати про українські Карпати. Ця гориста місцевість – це справжня скарбниця природи та культури, яка завжди вартує дослідження та відвідування.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: dmitrijsheremet2006
Заповніть праву колонку таблиці прикладами з поданих нижче.

ОСОБЛИВОСТІ В КООРДИНАЦІЇ ЗВ'ЯЗКУ ПРИСУДКА І ПІДМЕТА

1-Форми дієслова-присудка та підмета Дієслово-присудок ставиться у формі множини при підметi, виражено- му словосполученням іменних слів у Н. в. й Ор. в.

2-Дієслово-присудок ставиться як у множині (частіше), так і в однині при підметі, вираженому кiлькiсним числівником та іменником у р. в. множини

3-Дієслово-присудок ставиться у формі однини при підметі, вираженому словами мало, багато, чимало, бiльшiсть, частина, решта й iменником у Р. В. множини

4-Дієслово-присудок має форму роду й числа, яку має стрижневе слово абревіатури, якщо абревіатура літерного типу. Абревіатури інших типів сприймаються як звичайні слова, що належать до якогось одного роду

Приклади:

а. Частина студентів склала іспит успішно.

б. КУ імені Бориса Грінченка [унiверситет] закінчив прийом

в. Батько iз сином працювали в садку.

г. П'ять абітурієнтів склали екзамен достроково.

д. Мати з дочкою заходилася пекти пироги .

ж. Бiльшiсть школярів планує після закінчення школи вступати до вищих навчальних закладів.​
Предмет: Математика, автор: Kirixss