Предмет: Физика,
автор: uwurrrr45663
будь ласка виконайте графік рівномірного руху сьомий клас рисунок 10.3 СРОЧНО
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
υ=5 м/с
L=5*t
точка початку спостереження t₁=0; L₁=0
точка закінчення спостереження t₂=10 c; L₂=50 м
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Психология,
автор: teslukmarta
Предмет: Українська мова,
автор: dmitrijsheremet2006
Предмет: Українська мова,
автор: Kadzyxi738
Предмет: Математика,
автор: bolatbekzanerke371
Предмет: Математика,
автор: verapikulina98