Предмет: Физика,
автор: teachok
ПЖ (´-﹏-`;) Користуючись ехолотом приладом для вимірювання глибини моря за допомогою відбивання звуку, визначили, що від подачі звукового сигналу до прийняття відбитого пройшло 3 с. Яка глибина моря, якщо швидкість поширення звуку у воді дорівнює 1450 м/с
Ответы
Автор ответа:
3
Відповідь:
Пояснення:
Дано
T=3c
v=1450m/c
h-?
t=T/2=1.5c (бо звук не тільки торкнувся глибини, а і повернувся назад за 3 с)
h=v*t=1450*1.5=2175m
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: lazarevichsophia
Предмет: Литература,
автор: i7993872
Предмет: Русский язык,
автор: nursultanorynbek02
Предмет: Информатика,
автор: tikitoki30
Предмет: Математика,
автор: svetlana954