Предмет: Физика,
автор: alinapostupalska08
Судно йде рівномірно зі швидкістю 7,5 м/с. Який шлях подолає судно за 2 години
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
27 км
Объяснение:
тому що 7,5 м/с помножити на дві години
Автор ответа:
0
Ответ:
54км
Объяснение:
Дано:
v=7,5м/с=27км
t=2год
=======
s-?
s=vt=27*2=54км
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ayjoma2001
Предмет: Алгебра,
автор: sonaradionova1
Предмет: Биология,
автор: nnurzhankyzy4
Предмет: Математика,
автор: danilmedvedko881
Предмет: Геометрия,
автор: albiaman82