Предмет: Физика,
автор: dianakulyk0407
Автомобіль масою 2т рухається рівномірно під гору, кут нахилу якої до горизонту 30°. Визначити силу тяги, якщо коефіцієнт опору 0,05.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Пояснення:
Дано
m=2000kg
∠α=30°
μ=0.05
g=10H/kg
F-?
F+Fт+mg+N=0 (I закон Ньютона)
OX:F-Fт-mgsin(α)=0
OY:N-mgcos(α)=0
F=mgsin(α)+Fт
Fт=μN
N=mgcos(α)
F=mg(sin(α)+μcos(α))=20000(0.5+0.05*(√3/2))≈10866Н
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: tanakorovko095
Предмет: Геометрия,
автор: Moraks1
Предмет: Математика,
автор: nastian8888
Предмет: Английский язык,
автор: baigenzhinovsabyrbek
Предмет: Алгебра,
автор: tupotu00