Предмет: Химия,
автор: dddserthn
Подайте одиниці фізичних величин у системі SI:
550 мм
0,07 см
598 см'
0,07 т
4 год
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
550 мм = 0,55 м (метри)
0,07 см = 0,0007 м (метри)
598 см³ = 0,000598 м³ (кубічні метри)
0,07 т = 70 кг (кілограми)
4 год = 14400 с (секунди)
dddserthn:
Спасибо большое! Вы очень помогли.
Автор ответа:
1
Объяснение:
550 мм = 0.55 м
0.07 см = 0.0007 м
не видно степінь тому зробив два стандартних варіанта
598 см^2 = 0.0598 м^2
598 см^3 = 0.000598 м^3
0.07 т = 70 кг
4 год = 14400 с
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: kurmambaevaliser
Предмет: Химия,
автор: lavrinchukm
Предмет: Английский язык,
автор: msudakova109
Предмет: Литература,
автор: adelatologonova0
Предмет: Русский язык,
автор: Uchenik17mikrarayon