Предмет: Физика,
автор: ruslanvorobij33
Знайдіть час руху хлопчика, якщо він пройшов 12 м зі швидкістю 0,5 м/с. 20 с w 22 с О 24 с О 26 с 28 С
Приложения:
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Пояснення:
Дано
l=12m
v=0.5m/c
t-?
t=l/v=12/0.5=24c
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: evellins317
Предмет: Алгебра,
автор: Mira8618
Предмет: История,
автор: milanatsarenko10
Предмет: Алгебра,
автор: toffileha11
Предмет: Русский язык,
автор: vnikks