Предмет: Физика,
автор: 0710sarapin2011
СРОЧНО 4. Дві однаково заряджені металеві кульки знаходилися на деякій відстані і взаємодіяли з деякою силою. Заряд першої кульки збільшили на 20%. На скільки відсотків треба зменшити заряд другої кульки, щоб сила їхньої взаємодії не змiнилася?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
16.(6)%
Объяснение:
x×y=1
1.2x×k*y=1/1.2=0.16(6)
0.16(6)×100=16.(6)%
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: gulnazzhangozieva
Предмет: Информатика,
автор: arsenijpopovis092
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: tvioletta296
Предмет: Русский язык,
автор: audanbajzasmin