Предмет: Физика, автор: ndjdkdks966

яка кількість теплоти виділиться під час охолодження 4 кг заліза від 500° до 20° С

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
1

Ответ:

883200Дж

Объяснение:

Дано:

с=460Дж/кг°С

m=4кг

∆t=500-20=480°C

========

Q-?

Q=cm∆t=460*4*480=883200Дж

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: sulajmanovasezim5
Предмет: Физика, автор: sophialiashenko