Предмет: Химия,
автор: u825396
Обчисліть об'єм водню (н.у.), необхідний для добування ферум(III) оксиду заліза масою 5,6 г. Укажіть тип цієї реакції:
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: об'єм водню 2,35л., реакція заміщення
Объяснение:
m(Fe₂O₃)=5,6г.
Vm=22,4л./моль
V(H₂)-?
1. M(Fe₂O₃)=56х2+16х3=112+48=160 г./моль
2. n(Fe₂O₃)=m(Fe₂O₃)÷ M(Fe₂O₃)
n₁(Fe₂O₃)=5,6г.÷160 г./моль=0,035 моль
3. Fe₂O₃+3H₂=2Fe+3H₂O
по уравнению реакции: n(Fe₂O₃)=1моль, n(H₂)=3моль
по условию : n₁(Fe₂O₃)=0,035моль, n₁(H₂)=0,105моль
4. V(H₂)=n₁(H₂)xVm
V(H₂)=0,105мольх22,4л./моль=2,35л.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: aminalobash
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: hristinaudod
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: serikaizhan3