Предмет: Физика,
автор: natakolodij1
Визначити питомий опір провідника діаметром 0,5 мм і довжиною 0,5 м. за умови, що до нього підведено напругу 2В і силу струму 1А.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Питомий опір провідника (R) може бути обчислений за допомогою закону Ома:
R = U / I
де:
R - питомий опір провідника (в омаг на метр),
U - напруга (в вольтах),
I - сила струму (в амперах).
У вашому випадку:
U = 2 В (напруга)
I = 1 А (сила струму)
L = 0.5 м (довжина провідника)
Зараз ми можемо обчислити питомий опір:
R = U / I = 2 В / 1 А = 2 Ом
Отже, питомий опір провідника діаметром 0,5 мм і довжиною 0,5 метра становить 2 омаг на метр.
Объяснение:
не підійде, видалите
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: Timyr200992
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: shevchuka
Предмет: Английский язык,
автор: aaaaaaaa1802
Предмет: История,
автор: vladochka88