Предмет: Физика,
автор: valeriiakryvoruka
Подайте в метрах за секунду значення швидкості руху 54 см/хв
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь: 32,4м/с.
Пояснення: 54 / 100 * 60 = 32,4(м/с)
Автор ответа:
3
54 см/хв = 0,9 см/сек = 0,009 м/с
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Kutana456
Предмет: Алгебра,
автор: sofa39339
Предмет: Математика,
автор: loxipidrqwq
Предмет: География,
автор: Аноним