Предмет: Химия,
автор: sykazaibalunax
Метал алюміній масою 383,4 г повністю прореагував з воднем. Укажи масу продукту реакції.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
2Al + 3S = Al2S3n = 2моля n= 1 мольОбчислюємо кількість речовини алюмінію:n = m/Mr = 383,4г/27г/моль = 2 мольЗа рівнянням реакції n(Al2S3) : n(Al) = 1 : 2, отже n(Al2S3) = 2/2 = 1мольЗнаходимо масу сульфіду алюмінію:m(Al2S3) = n * Mr(Al2S3) = 1 моль * 150 г/моль = 150 г
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: 9safnov
Предмет: Английский язык,
автор: arsenijjakimov66
Предмет: Физика,
автор: DEGTIL
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним