Предмет: Химия, автор: vladapink01

Масова частка Гідродену у легкій сполуці з Гідрогеном елемента IV групи дорівнює 25%.Який це елемент?

Ответы

Автор ответа: nauironasake2
0
Дано: летка сполука ЕН4, w(H)=25% або
0,25.
Знайти: елемент Е-?
Розв'язання:
W(H)=4•Ar(H)/Мг(ЕН4), за умоваю задачі
4• Ar(H)/Mr(EH4)=0,25,
звідси Mr(ЕН4)=4•Ar(H)/0,25=4•1/0,25=16.
Mr(EH4)=Ar(E)+4•Ar (H), Ar(E)+4•Ar(H)=16,
звідси Ar(E)=16-4•Ar(H)=16-4•1=12
Отже, шуканий елемент карбон С.
Перевірка: значення валентності неметалічних елементів у сполуках з Гідрогеном становить різницю між числом 8 і номером групи, у якій розміщений елемент. Валентність Е у сполуці N, тому 8-х=4, x=8-4=4, С-
елемент 4 групи.
Відповідь: Карбон С.
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: kyrychenkod2012
Предмет: Математика, автор: zack81
Помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги помоги ​