Предмет: Химия,
автор: Shylovmykola
Визначте елемент, розташований у V групі, якщо масова частка Гідрогену у його леткій сполуці 17.65%.
Ответы
Автор ответа:
0
Масова частка водню (H) у леткій сполуці розташованого у V групі елементу дорівнює 17.65%. В групі V періодичної таблиці розташовані азот (N), фосфор (P), арсен (As), антимоній (Sb) та бісмут (Bi).
Щоб визначити, який саме елемент знаходиться у V групі, нам потрібно врахувати, що сума масових часток всіх елементів у леткій сполуці має дорівнювати 100%.
Отже, масова частка V-групового елементу + масова частка водню = 100%.
Масова частка V-групового елементу = 100% - 17.65% = 82.35%.
Тепер давайте визначимо, який елемент має масову частку 82.35% у леткій сполуці. В V групі періодичної таблиці є арсен (As). Отже, відповідь на ваше запитання - це арсен (As).
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: arestovadaryna
Предмет: Немецкий язык,
автор: sh23nastiia
Предмет: Геометрия,
автор: kotsibatanya
Предмет: Английский язык,
автор: anarbaevanurila
Предмет: Алгебра,
автор: Lilbuckwheat37