Предмет: Українська мова, автор: dahkabuzarova1612

мені потрібно написати текст на тему: моє заповітне бажання.В тексті мають бути фразеологізми ОБОВ'ЯЗКОВО ​

Ответы

Автор ответа: lie66l
2

Ответ:

"Моє заповітне бажання"

Для кожного з нас існують заповітні бажання, які, як відомо, часом здаються недосяжними, але завжди лишаються у нашому серці, надихаючи на досягнення неможливого. У моєму випадку, це бажання - "взяти високий польот у житті."

Життя - це пташиний політ, і я завжди хотів летіти вище, ніж коли-небудь. Це польот, який віддзеркалює мої прагнення до досягнень у всіх сферах. Я мрію стати успішним фахівцем у своїй галузі, володіти знаннями та вміннями, які дозволять мені досягти великих висот.

Моє заповітне бажання також включає в себе "здолати піки." Я вважаю, що навіть у найскладніших ситуаціях можна знайти рішення, які допоможуть подолати всі труднощі. Такі ситуації можна порівняти з піками в гірському ланшафті, і моє бажання - піднятися на кожен з них.

Однак я також розумію, що навіть у віддзеркаленні сонячного світла є тінь, і моє заповітне бажання не обходиться без внутрішнього розвитку. Я хочу бути морально сильним і духовно вдосконалитися, бо це допоможе мені залишатися на правильному шляху навіть під час найбільших випробувань.

У кінці кінців, заповітні бажання - це те, що надає нашому життю сенс. Я вірю, що, працюючи над їх втіленням, ми можемо здійснити неможливе та досягти найвищих горизонтів у всіх сферах життя. Бажання - це те, що надихає нас рухатися вперед і не зупинятися, долати всі перепони на шляху до наших мрій.


dahkabuzarova1612: дякую
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: annasvynarchuk
Текст 1. (1) Щось несказанно чарівне й зворушливе криється в природі коли під місяцем бовваніють чи іскряться розмивчастим відливом чубаті полукіпки. (2) Тоді здається ось-ось на житі побачиш саме літо. (3) Як тихо і славно у полі. (4) Від стерні і снопів підіймаються пахощі відволоженого жита а зверху снується солодка теплінь липового цвіту. (5) Чи зможе художник намалювати ось такий вечір? (6) Щоб і невидиме літо ішло по стернях щоб і полукіпки мов живі хліборобські надії дихали житнім хлібом. (7) Такого не намалюєш тільки побачити зможеш (За М. Стельмахом). 1. Укажіть номер складносурядного речення, накресліть схему. 2. Укажіть номери речень, у яких є відносні прикметники (випишіть). 3. Укажіть номер речення, у якому потрібно поставити тире (запишіть правило). 4. Укажіть номер речення, у якому є однорідні означення. 5. Укажіть номер безособового односкладного речення. 6. Утворіть і запишіть форму орудного відмінка іменника «теплінь». 7. Випишіть із тексту 7 слів з асиміляцією, означте її вид. 8. Випишіть із тексту 5 слів, які відрізняються співвідношенням звуко-буквеного складу (з різних причин). 9. Випишіть якісні прикметники, які не утворюють ступенів порівняння (поясніть причину). 10. Зробіть графічно синтаксичний розбір 3-го речення.