Предмет: Физика,
автор: misahimcak
визначити швидкісьть руху мотоцекліста якщо за 3години він пройде 210км
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
70км/год
Объяснение:
Дано:
t=3км
s=210км
======
v-?
v=s/t=210/3=70км/год
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: holika3
Предмет: География,
автор: dizihsartem
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Shygirlnya
Предмет: Литература,
автор: stasnatali97