Предмет: Физика, автор: pon33723

срочно, отдам все баллы​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: hudedanya
0

відповідь:  для нагрівання 2 кг срібла на 80°C необхідно 40,000 Дж теплоти.

пояснення:  

Q = m * c * ΔT

де:

Q - кількість теплоти (в джоулях)

m - маса срібла (в кілограмах)

c - питома теплоємність срібла (в Дж/(кг·°C))

ΔT - зміна температури (в градусах Цельсія)

Підставимо значення:

Q = 2 кг * 250 Дж/(кг·°C) * 80°C

Q = 2 кг * 250 Дж/(кг·°C) * 80°C = 40,000 Дж

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: nuraida07