Предмет: Физика,
автор: kuminamariya06
Яку кількість теплоти потрібно, щоб розплавити 100 г льоду, взятого при температурі -5°С, а потім нагрітиму воду до 20°? Зобразіть цей процес на графіку.
даю все бали!!!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
m=100 г=0,1 kг
c₁=2100 Дж/(кг*°С)
λ=340000 Дж/кг
T₁=-5 °С
T₂=0 °С; ΔT₁=0-(-5)=5 °С
T₃=20 °С; ΔT₂=20-0=20 °С
с₂=4200 Дж/(кг*°С)
Q ? Q=m(c₁*ΔT₁+λ+с₂*ΔT₂)=0,1*(2100*5+340000+4200*20)=43450 Дж
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: Ani4ka1kseni4ka
Предмет: Информатика,
автор: abdrahmanualihan940
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Blablablablabla9
Предмет: Другие предметы,
автор: akzarkyneskendirova9
Предмет: Физика,
автор: ajdannurmamatova