Предмет: Физика,
автор: sofiapustilnik936
Велисопедист рухається з прискоренням 0,2 м/с². Яку швидкість матиме велосипедист через 10с, якщо його початкова швидкість дорівнювала 5 м/с
Ответы
Автор ответа:
0
0,2•10=2
2+5=7
Логічно відповідь
За цей час велосипедист зможе отримати швидкість 7 м/с^2
2+5=7
Логічно відповідь
За цей час велосипедист зможе отримати швидкість 7 м/с^2
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: draydf
Предмет: Українська мова,
автор: nastyavity15081983
Предмет: Литература,
автор: 2pmb6vkf5p
Предмет: Математика,
автор: mukhangalii
Предмет: Геометрия,
автор: dimassharaburin