Предмет: Физика,
автор: 20Alina10
На скільки градусів підніметься температура сталевої деталі масою 8,4 кг, якщо їй передати таку ж кількість теплоти, яка потрібна для нагрівання 900 г води на 150С?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
На 13,5°С
Объяснение:
Кількість теплоти для нагрівання води:
Q=cm∆t=4200Дж/кг°С*0,9кг*15°С=56700Дж
Підніметься температура сталевої деталі:
∆t=Q/(cm)=56700Дж/(500Дж/кг°С*8,4кг)=13,5°С
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: 5292619
Предмет: Українська мова,
автор: Alexander003
Предмет: Математика,
автор: Fufi34
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: proars89