1. У молекули білка 58 пептидних зав'язкiв. Скільки амінокислотних залишків містить ця молекула. Дано: Знайти: Вiдповідь: Знайти: 2. Молекула білка рибонуклеази утворена 124 амінокислотами. Визначте відносну молекулярну масу молекули цього білка Дано: Розв'язок. Вiдповідь: Дано: Знайти: 3. Молекулярна маса пепсину 35500 дальтон. Скільки амінокислотних залишків містить ця молекула. Розв'язок. 1. 2. Відповідь: Знайти: Вiдповідь: 4. Молекулярна маса каталази 224000 дальтон. Визначити довжину первинної структури цього білка. Дано: Дано: Розв'язок. Знайти: 1. 2. Відповідь: 5. Поліпептидний ланцюг складається з 900 амінокислотних залишків. Третина ланцюга згортається в а спіраль. Визначте число витків цієї частини ланцюга. (Кількість амінокислотних залишків на виток спіралі становить 3,6) 1. 2. Дано: Знайти: Вiдповідь: Розв'язок. 1. 2. 6. Гемоглобін крові людини має четвертинну структури та містить 0,34% заліза. Визначте молекулярну масу бiлку та кожної глобули. Розв'язок. Розв'язок. 1. 2. 1. 2.

Ответы
Відповідь:
1. У молекули білка 58 пептидних зав'язкiв. Скільки амінокислотних залишків містить ця молекула
Рішення 58+1=59амінокислотніх залишків має ця молекула білка
2. Молекула білка рибонуклеази утворена 124 амінокислотами. Визначте відносну молекулярну масу молекули цього білка
124*100=12400а.о.м
відносну молекулярну масу молекули цього білка 12400аом
3. Молекулярна маса пепсину 35500 дальтон. Скільки амінокислотних залишків містить ця молекула
35500/100=355амінокислотних залишків містить ця молекула
4. Молекулярна маса каталази 224000 дальтон. Визначити довжину первинної структури цього білка
224000/100=2240 ланок
2240*0,35=784нм-довжина первинної структури цього білка
5. Поліпептидний ланцюг складається з 900 амінокислотних залишків. Третина ланцюга згортається в а спіраль. Визначте число витків цієї частини ланцюга. (Кількість амінокислотних залишків на виток спіралі становить 3,6)
довжина згорнутого у спіраль білка 900/3=300 амінокислот
300/3,6=83-число витків цієї частини ланцюга
6. Гемоглобін крові людини має четвертинну структури та містить 0,34% заліза. Визначте молекулярну масу бiлку та кожної глобули.
М=100*а/в,де а-атомна маса компонентів,в-відсотковий склад компонентів,М-молекулярна маса
М=(55,845/0,34)*100=16000а.о.ммолекулярну масу бiлку ,що відповідає молекулярній масі кожної глобули.
Пояснення:на фото написала рішення повністю
сподівваюсь,допомогла,
