Предмет: Литература, автор: fyndyrkadyrka

ДАЮ 100 БАЛІВ ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ!!! ТВІР ЧЕРВОНА І ЧОРНЕ
1. Як Жульєн потрапив до маркіза де Ла-Моля? На яку посаду? 2. Якою була Матильда де ЛаМоль?(Некрасива багата спадкоємиця? Легковажна і безглузда дівчина? Розумна цікава особа?) 3. Як розвивалися стосунки Жульєна та Матильди? 4. Яке благодіяння маркіза найбільш ощасливило Жульєна? ( Дворянське прізвище? 10.000 франків ренти? Зарахування до гусарського полку?) 5. Чому Жульєн стріляв у пані де Реналь? Де це сталося? 6. Як ставились до Жульєна присутні у залі суду? 7. Чому таким суворим був вирок суду? Як це пояснив сам Жульєн у промові на суді? 8. Чому він у в’язниці почуває себе щасливим? 9. До кого звернуті слова Жульєна: « Я нікого не кохав, крім тебе»? 10. Що сталося з пані Реналь після смерті Жульєна? 11. Яка риса характеру Жульєна була найголовнішою, що допомогла йому зробити кар’єру? 12. Коли Жульєн був самим собою?


valeriazuk26: Фуф, сподіваюсь все правильно

Ответы

Автор ответа: valeriazuk26
3

(‾◡◝) Відповідь:

1. Як Жульєн потрапив до маркіза де Ла-Моля? На яку посаду?

- Жульєн Сорель потрапив до маркіза де Ла-Моля завдяки рекомендації аббата Пірара.
- Жульєн був призначений секретарем маркіза де Ла-Моля. Він був відповідальним за ведення його листування, організацію зустрічей і виконання інших доручень.

2. Якою була Матильда де ЛаМоль? (Некрасива багата спадкоємиця? Легковажна і безглузда дівчина? Розумна цікава особа?)  

- Матильда була розумною та цікавою особою. Вона виявляла інтелект, глибокий аналітичний підхід до справ і бажання оточувати себе книгами та знаннями. Вона була вдумливою та відмінно справлялася з аналізом подій та суспільства свого часу. Матильда була важливим персонажем роману, її розум і амбіції робили її відмінним від інших персонажів у творі.

3. Як розвивалися стосунки Жульєна та Матильди?
-
Стосунки розвивалися поступово і складно. На початку роману Жульєн був просто секретарем Матильди, і вона не сприймала його як чоловіка. Однак з часом вона почала розуміти, що він не такий, як всі інші. Він був розумний, талановитий і харизматичний. Матильда почала відчувати до нього симпатію, а потім і любов. Жульєн був амбіційним і прагнув домогтися успіху в суспільстві. Матильда була аристократкою, і вона не могла прийняти те, що Жульєн був з простолюду. Їхні стосунки досягли піку, коли Жульєн стріляв у маркіза де Ла-Моля, батька Матильди. Це був акт ревнощів, але він також був спробою Жульєна довести свою любов до Матильди. У в'язниці Жульєн і Матильда змогли зрозуміти свою любов і прийняти один одного такими, якими вони є!

4. Яке благодіяння маркіза найбільш ощасливило Жульєна?
( Дворянське прізвище? 10.000 франків ренти? Зарахування до гусарського полку?)

5. Чому Жульєн стріляв у пані де Реналь? Де це сталося?
- По-перше, він був у відчаї від того, що вона збиралася доносити на нього в поліцію. Він боявся, що його засудять за вбивство графа де Реналя і стратять.
- По-друге, він був розлючений тим, що вона відмовилася від нього. Він вважав, що вона його зрадила, і він хотів помститися.

- Стрілянина сталася в місті Вер'єр, у будинку пані де Реналь. Жульєн прийшов до неї, щоб поговорити про її наміри. Вони посварилися, і Жульєн вистрілив у неї. Він поранив її в руку, але вона вижила.

Ось цитата з роману, яка описує стрілянину:

"Жульєн вийняв пістолет і вистрілив у пані де Реналь. Постріл був невдалим, і вона лише поранилася в руку. Жульєн схопив її за руку і кинувся бігти. Він був у відчаї. Він не знав, що робити."

6. Як ставились до Жульєна присутні у залі суду?  
- Деякі люди були вражені його красою і харизмою. Вони вважали, що він був несправедливо обвинуваченим.

- Інші люди були обурені тим, що він стріляв у пані Реналь. Вони вважали, що він гідний смерті.

- Деякі люди були байдужими до його долі. Вони вважали, що він просто ще один злочинець, який отримав по заслугах.

7. Чому таким суворим був вирок суду? Як це пояснив сам Жульєн у промові на суді?
- По-перше, він був звинувачений у спробі вбивства пані Реналь, яка була жінкою з вищого класу. Це було серйозне злочин, який карався смертю.
- По-друге, Жульєн був бідним селянським хлопцем, який прагнув домогтися успіху в суспільстві. Це викликало у суддів неприязнь і неприйняття.
- По-третє, Жульєн був амбітним і не боявся порушувати закони і норми суспільства. Це також не сприяло його виправданню.

Ось цитата з промови Жульєна на суді:

"Я не можу виправдати себе. Я винний у тому, що я народився бідним. Я винний у тому, що я хотів бути таким, як ви. Я винний у тому, що я був амбітним. Я винний у тому, що я був змушений стріляти в пані Реналь, щоб захистити себе від її доносу. Я винний у всьому. Я готовий померти."


valeriazuk26: 8. Чому він у в’язниці почуває себе щасливим?
- По-перше, він нарешті може бути з людиною, яку він любить, Матильдою де Ла-Моль. По-друге, він звільнений від тиску суспільства, яке вимагає від нього бути таким, яким він не є. По-третє, він знаходить духовне очищення і просвітлення. (Любов до Матильди, Вільність від тиску суспільства, Духовне очищення)
valeriazuk26: 9. До кого звернуті слова Жульєна: « Я нікого не кохав, крім тебе»?
- Звернені до Матильди де Ла-Моль.
valeriazuk26: 10. Що сталося з пані Реналь після смерті Жульєна?
- Пані Реналь померла через три дні після страти Жульєна. Вона не змогла пережити смерть коханого. Після того, як Жульєн був засуджений до страти, пані Реналь почала втрачати здоров'я. Вона була пригнічена і не могла спати. Також була переслідувана думками про те, що вона могла б зробити щось, щоб врятувати Жульєна. У день страти пані Реналь була присутня на публічній страті.
valeriazuk26: Вона бачила, як Жульєна стратили, і це було для неї останньою краплею. Після смерті Жульєна пані Реналь більше не могла жити. Вона померла від туги і горя. Смерть пані Реналь є трагічною кінцівкою для її історії. Вона була відданою і люблячою жінкою, яка була по-справжньому закохана в Жульєна. Її смерть є ще одним прикладом того, як амбіції і соціальні відмінності можуть стати на заваді щастю!
valeriazuk26: 11. Яка риса характеру Жульєна була найголовнішою, що допомогла йому зробити кар’єру?
- Найголовнішою рисою - амбітність. Жульєн був молодим чоловіком, який мріяв про успіх у суспільстві. Він був готовий на все, щоб досягти своїх цілей. Жульєн був дуже розумним і талановитим. Він також був харизматичним і привабливим. Був готовий пристосовуватися до соціальних норм, щоб досягти успіху в суспільстві.
valeriazuk26: 12. Коли Жульєн був самим собою?
- У дитинстві, коли він був вільний від тиску суспільства.
- У присутності пані Реналь, яка любила його за його справжню сутність.
- У присутності Матильди де Ла-Моль, яка полюбила його за його справжню сутність.
- У в'язниці, де він був звільнений від необхідності пристосовуватися до соціальних норм.
fyndyrkadyrka: ДЯКУЮ❤️❤️❤️❤️
Похожие вопросы