Предмет: Физика,
автор: vika000003456
1) Яка кількість тепла необхідна для плавлення 978,8 г олова, взятого при температурі 30,3°C? (Температура плавлення олова-232 °C, питома теплота плавлення олова 2=59000Дж/к. питома теплоємність олова с=230Дж/(кг-°C)).
2) Яка кількість теплоти необхідна, щоб розплавити356 г льоду, взятого при температурі -11,3°С, а потім воду нагріти до11,8°С?
записати в виді таблиці!!
Приложения:

ВикаБач:
1) а) нагреть до Tпл. б) Расплавить. Q=Q1+Q2=c*m*dT+Л*m=m(c*dT+Л);
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
1) m=978,8 г=0,9788 kг
T₁=30,3°C
T₂=232 °C; ΔT=232-30,3=201,7 °C
λ=59000 Дж/кг
c=230 Дж/(кг*°C)
Q ? Q=m(c*ΔT+λ)=0,9788*(230*201,7+59000)=103,2 kДж
2) m=356 г=0,356 kг
T₁=-11,3 °C; ΔT₁=0-11,3=11,3 °C
T₂=0 °C
T₃=11,8 °С; ΔT₂=11,8-0=11,8 °C
c₁=2100 Дж/(кг*°C)
c₂=4200 Дж/(кг*°C)
λ=340000 Дж/кг
Q ? Q=m(c₁*ΔT₁+λ+c₂*ΔT₂)=0,356*(2100*11,3+340000+4200*11,8)=
147,1 kДж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: takenastya200
Предмет: Українська література,
автор: MashaLot
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: dimon11ff
Предмет: Литература,
автор: botakozkurasova