Предмет: Обществознание, автор: maxfoxwerty

Ознаки права:
А. системність;
Б. закріпленість у законах;
В. загальнообов'язковість;
Г. сукупність правил поведінки;
Д. формальна визначеність;
Е. сукупність норм права;
Ж. санкціонованість державою;
З. можливість застосування державного примусу.

Ответы

Автор ответа: meowwxsn
1

Ознаки права :

А. Системність означає, що право утворює одне ціле, внутрішньо зв'язану систему норм, взаємопов'язаних та взаємообумовлених.

Б. Закріпленість у законах означає, що правові норми повинні бути виражені в законах або інших правових актах, відповідно до процедури, встановленої для прийняття таких актів.

В. Загальнообов'язковість означає, що право має бути обов'язковим для всіх осіб, які підпадають під його юрисдикцію.

Г. Сукупність правил поведінки означає, що право визначає набір правил, які регулюють поведінку людей, їх взаємини та взаємовідносини.

Д. Формальна визначеність означає, що правові норми мають бути конкретними, чіткими і точно сформульованими, щоб уникнути двозначностей та розбіжностей в їх розумінні та застосуванні.

Е. Сукупність норм права означає, що право складається зі спеціальних нормативних актів, які є визначеними та систематизованими з певною метою.

Ж. Санкціонованість державою означає, що держава забезпечує дотримання правових норм і встановлює санкції для порушників права.

З. Можливість застосування державного примусу означає, що держава має право та засоби для застосування примусу для забезпечення виконання правових норм та покарання за їх порушення.

Ці ознаки допомагають визнати і встановити правову природу та характер системи норм, що становлять право в певній країні чи юрисдикції. Вони є важливими для правової системи, оскільки забезпечують стабільність, передбачуваність та основні принципи додержання та захисту прав та інтересів людей.


maxfoxwerty: дякую,треба вибрати варіанти які підходять
meowwxsn: В. загальнообов'язковість;
Б. закріпленість у законах;
Д. формальна визначеність;
Е. сукупність норм права;
Ж. санкціонованість державою;
З. можливість застосування державного примусу.
Похожие вопросы