Предмет: Физика,
автор: Maksim7378
Який ККД гасового якщо при згоряні 500 г алюмінієва деталь масою 100 кг нагрівається на 40°
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 17%
Объяснение:
Дано:
m1=500г=0,5кг
q=4,4*10⁷Дж/кг
m2=100кг
с=920Дж/кг°С
Δt=40°С
-----------------
η-?
η=Qп/Qз
Qп=c*m2*Δt
Qз=q*m1
Тогда:
η=c*m2*Δt/(q*m1)=920*100*40/(0,5*4,4*10⁷)=0,17*100%=17%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: tousaydnow
Предмет: Українська література,
автор: davidalexeenko251
Предмет: Українська мова,
автор: hisoryjeskj
Предмет: Биология,
автор: ghaa