Предмет: Физика,
автор: veneso
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!
СРОЧНО!!!
Прямий провідник завдовжки 10 см і масою 50 г перебуває в горизонтальному
однорідному магнітному полі індукцією 0,2 Тл. Провідник розташований
перпендикулярно до магнітних ліній поля. Як потрібно розмістити провідник у
магнітному полі, і якою має бути сила струму в провіднику, щоб він перебував в
рівновазі?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 25А
Объяснение:
Дано:
l=10см=0,1м
α=90°
m=50г=0,05кг
g=10Н/кг
В=0,2Тл
-----------------
I-?
Для удержания проводника в равновесии сила Ампера должна быть:
F=mg=0,05*10=0,5Н
Но:
F=I*B*l*sinα, где:
F-cила, действующая на проводник;
I-сила тока в проводнике;
l-длина проводника;
α-угол между направлением тока и вектором магнитной индукции.
Отсюда:
I=F/(B*l*sinα)=0,5/(0,2*0,1*1)=25А
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: km5v2m6w9m
Предмет: Математика,
автор: rodionmashte
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: barnotosmatova71
Предмет: Музыка,
автор: annpetuhova
Предмет: Українська мова,
автор: Denis33474