Предмет: Физика, автор: vikapobrusilo111285

скільки резисторів опором 200 Ом треба паралельно приєднати до джерела напруги 12 В, щоб сила струму в колі дорівнювала 0,3 А??​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: 555ai555
2

Ответ:

Объяснение:

R1 = 200 Ом

U = 12B

I = 0.3 A

n = ?

Общее сопротивление:

R = U / I = 12 / 0.3 = 40 Ом

R = R1/n

тогда число резисторов:

n = R1/R = 200 / 40 = 5 штук.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: urlapovalex51