Предмет: Физика,
автор: maximryzantcev
ПОМОГИТЕ !!!!!!!!! (полный ответ)
Людина проїхала 10 км за 30 хвилин, а потім пройшла пішки 500
м за 1 год. Знайти середню швидкість на всьому шляху.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
7км/год
Объяснение:
Дано:
s1=10км
t1=30хв=0,5год
s2=500м=0,5км
t2=1год
v(сер)-?
v(сер)=(s1+s2)/(t1+t2)=
=(10+0,5)/(0,5+1)=7км/год
maximryzantcev:
величайший
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: dexartem10
Предмет: История,
автор: anastasiyamuzyka5
Предмет: Литература,
автор: ttcypfnmyb
Предмет: Английский язык,
автор: yulia67415