Предмет: Физика,
автор: maximryzantcev
помогите даю 30 балов
Половину шляху людина йшла з швидкістю 4 км/год, а іншу
половину шляху бігла з швидкістю 10 км/год. Яка середня
швидкість на всьому шляху?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
5,7м/с
Объяснение:
Дано:
v1=4км/год
v2=10км/год
s1=s2=s/2
v(сер)-?
v(сер)=(s1+s2)/(t1+t2)
t1=s1/v1
t2=s2/v2=>>>>
v(сер)=(2*v1*v2)/(v1+v2)=(2*4*10)/(4+10)=5,7м/с
maximryzantcev:
спасибо огромное
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: bbordonosnastja
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: shiwurochan
Предмет: Химия,
автор: polinachernenko7a23
Предмет: Литература,
автор: gubazovasnezana
Предмет: Окружающий мир,
автор: helpme1848