Предмет: Физика, автор: sheremet1979i

Дівчинка, катаючись на каруселі, яка робить 10 обертів за 1,5 хв, сидить на відстані 5 м від осі обертання каруселі. Визначте період обертання та лінійну швидкість руху дівчинки.​

Ответы

Автор ответа: idleptimp
1

Відповідь:

Пояснення:

Дано

N=10

t=90c

R=5m

T-?

v-?

T=t/N=90/10=9c

v=2пR/T=2*3.14*5/9≈3.5m/c

Автор ответа: 1Manka1
1

Ответ:

Т=9с;

v=3,5м/с

Объяснение:

Дано:

N=10об

t=1,5хв=90с

R=5м

Знайти:

Т-?

v-?

Період обертання:

T=t/N=90/10=9c

Лінійна швидкість:

v=L/t=(2πR)/T=(2*3,14*5)/9=3,5м/с

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: damilyabalgyntaeva