Предмет: Химия, автор: annavasilevskaya0203

Срочно!!! Обчисліть масову частку лугу у розчині, масою 100 г, який містить 13,2 г літій гідроксид

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
0

Відповідь:

m(лугу)=13,2г

m(р-ну)=100г

w-?

w=m(лугу)*100/m(р-ну)=13,2*100/100=13,2%

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: Аноним