Предмет: Физика,
автор: marffa1976
ДАМ 90 БАЛЛОВ
Який електричний опір має вольфрамовий провідник довжиною 50 см і площею поперечного перерізу 0,5 мм2?
Ответы
Автор ответа:
0
Дано: р=0,055 Ом*мм²/м; р - удельное сопротивление вольфрама; L=0,5 м; S=0,5 мм²; R - ?
----------
R=pL/S=0,055*0,5/0,5=0,055 Ом.
Ответ: 0,055 Ом.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: drozddrozdov1977
Предмет: Математика,
автор: Berykuly286
Предмет: Физика,
автор: veronicanesterenko35
Предмет: Другие предметы,
автор: jhskjrtht
Предмет: Другие предметы,
автор: sirokihsofa71