Предмет: Химия,
автор: akondayrov
До розчину массою 60г з масовою часткою солі 4% додали 6г солі. Визначити масову частку нового розчину
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m1 р-ну(солі) = 60 г
ω1(солі) = 4%
m2(солі) = 6 г
Знайти:
ω3(солі) - ?
Розв'язання:
1) m1(солі) = ω1 * m1 р-ну / 100% = 4% * 60 / 100% = 2,4 г;
2) m3(солі) = m1 + m2 = 2,4 + 6 = 8,4 г;
3) m3 р-ну(солі) = m1 р-ну(солі) + m2(солі) = 60 + 6 = 66 г;
4) ω3(солі) = m3 * 100% / m3 р-ну = 8,4 * 100% / 66 = 12,73%.
Відповідь: Масова частка солі становить 12,73%.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: Sigma780097
Предмет: Математика,
автор: tetianayurkowa
Предмет: Английский язык,
автор: zelinskayaalionka777
Предмет: Биология,
автор: ivanter2016
Предмет: История,
автор: ssweeting0