Предмет: Физика, автор: xixdsxi

Помогите пожалуйста! У відро налито 2 кг води при температурі 20°С. Скільки окропу необхідно долити у відро, щоб температура води стала дорівнювати 40°С? Енергією на нагрівання відра і навколишнього середовища знехтувати.

Ответы

Автор ответа: udovikk300
1

Ответ:

Для розв'язання цього завдання використаємо рівняння теплового балансу:

маса води * специфічна теплоємність води * зміна температури = маса окропу * специфічна теплоємність окропу * зміна температури

Позначимо:

маса води = 2 кг

температура води початкова = 20 °C

температура води після доливання = 40 °C

специфічна теплоємність води = 4,1868 kJ/(kg·°C) (це значення приблизне)

специфічна теплоємність окропу = 4,18 kJ/(kg·°C) (це значення приблизне)

Застосуємо рівняння теплового балансу:

2 кг * 4,1868 kJ/(kg·°C) * (40 °C - 20 °C) = маса окропу * 4,18 kJ/(kg·°C) * (40 °C - 20 °C)

Зводячи це рівняння до простішого вигляду, отримуємо:

83,736 kJ = 20 маса окропу

Тепер розділимо обидві частини рівняння на 20:

83,736 kJ / 20 = маса окропу

Отримаємо:

4,1868 kJ = маса окропу

Таким чином, для досягнення температури 40 °C, необхідно долити приблизно 4,19 кг окропу.

Объяснение:

а

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним