Предмет: Физика, автор: trokolukveronika

З якою силою діє магнітне поле, індукція якого 10мТл, на провідник довжиною 20см, розташований перпендикулярно до силових ліній при силі струму 200 мА?

Ответы

Автор ответа: vadimrenzin250
1

Ответ:

Сила, з якою діє магнітне поле на провідник, може бути обчислена за допомогою закону Лоренца:

F = B * I * L * sin(θ),

де:

- F - сила, яка діє на провідник (в Ньютонах),

- B - індукція магнітного поля (в Теслах),

- I - сила струму, що протікає через провідник (в Амперах),

- L - довжина провідника, що перебуває в магнітному полі (в метрах),

- θ - кут між напрямом індукції поля та напрямом сили струму (в радіанах).

У цьому випадку:

- B = 10 мТл = 0.01 Тл,

- I = 200 мА = 0.2 А,

- L = 20 см = 0.2 м (перетворюємо в метри, так як один метр дорівнює 100 см),

- θ = 90 градусів (оскільки провідник розташований перпендикулярно до силових ліній магнітного поля).

Тепер підставимо ці значення в формулу:

F = 0.01 Тл * 0.2 А * 0.2 м * sin(90°) = 0.004 Н (Ньютона).

Отже, сила, яка діє на провідник, дорівнює 0.004 Н (Ньютона).

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: alexdiadenko
Предмет: Алгебра, автор: arianavartanan37928