Предмет: Физика, автор: mariarybka12

5.Визначте кiлькiсть теплоти яка потрiбна для нагрівання цегляної печі масою 97 кг вiд 17 °C до 100°С? Срочно!!​

Ответы

Автор ответа: Giperion36lasdss
2

Ответ:

7084880 Дж.

Объяснение:

маса m=97 кг

температура t1=17°C

температура t2=100°C

c=800 Дж/кг - це питома теплоємність цегли, з якої складається піч.

кількість теплоти Q-?

Розв'язання

1)880×97×(100-17)=7084880 (Дж).

Відповідь: Для нагрівання цегляної пічі масою 97 кг потрібна кількість теплоти 7084880 Дж.

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: amankeldinazhanel07