Предмет: Физика,
автор: nazaryxa1989
Дерев'яна рейка завдовжки 2 м, масою якої можна нехтувати, викладена своєю серединою на опорі і навантажена важкими так, як показано на малюнку. У якому напрямку і яку за значенням потрібно прикласти силу до рейки на відстані 1 м від її середини, щоб утримати рейку в рівновазі? Якою була сила реакції опори, якщо прикласти силу ?
Приложения:

nazaryxa1989:
я то могу впринципе спросить попробовать у учителя но вряд-ли
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
m1 = m2 = m3 = m = 0.2 кг
L1 = 1-0.2 = 0.8 м
L2 = 1-0.6 = 0.4 м
L3 = 1,6-1 = 0.6 м
L4 = 2-1 = 1 м
F4 = ?
F5 = ?
по правилу моментов
F1*L1+F2*L2 = F3*L3 + F4*L4
m*g*L1 + m*g*L2 = m*g*L3 + F4*L4
m*g*(L1+L2 - L3) = F4*L4
F4 = m*g*(L1+L2 - L3) / L4 = 0.2*10*(0.8+0.4 - 0.6) / 1 = 1.2 H
F4 Направлена вниз
F1=F2 = F3 = m*g = 0.2*10 = 2 Н
тогда реакция опоры:
F5 = F1+F2+F3+F4 = 2+2+2+1.2 = 7.2 H
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: katya14k
Предмет: Алгебра,
автор: annasavchenko048
Предмет: Математика,
автор: kirakarakulova2
Предмет: Информатика,
автор: yaluna2017
Предмет: Литература,
автор: alexey2168