Предмет: Физика,
автор: arti28012010
З якого металу виготовлена деталь масою 750 г., якщо для її нагрівання від 20 °C до 260 °C потрібно надати 45 кДж теплоти?
Ответы
Автор ответа:
0
Для визначення, з якого металу виготовлена деталь, можна використовувати закон збереження енергії. Теплова потужність (Q) потрібна для нагрівання тіла може бути обчислена за формулою:
Q = m * c * ΔT,
де:
Q - теплота,
m - маса тіла,
c - специфічна теплоємність металу,
ΔT - зміна температури (різниця між початковою і кінцевою температурою).
Ми знаємо, що Q = 45 кДж (або 45000 Дж), m = 750 г (або 0,75 кг), ΔT = 260 °C - 20 °C = 240 °C.
Тепер можемо обчислити специфічну теплоємність (c) металу:
45000 Дж = 0,75 кг * c * 240 °C.
c = (45000 Дж) / (0,75 кг * 240 °C) ≈ 250 J/(kg·°C).
Специфічна теплоємність близька до значення для алюмінію. Таким чином, деталь могла бути виготовлена з алюмінію.
Q = m * c * ΔT,
де:
Q - теплота,
m - маса тіла,
c - специфічна теплоємність металу,
ΔT - зміна температури (різниця між початковою і кінцевою температурою).
Ми знаємо, що Q = 45 кДж (або 45000 Дж), m = 750 г (або 0,75 кг), ΔT = 260 °C - 20 °C = 240 °C.
Тепер можемо обчислити специфічну теплоємність (c) металу:
45000 Дж = 0,75 кг * c * 240 °C.
c = (45000 Дж) / (0,75 кг * 240 °C) ≈ 250 J/(kg·°C).
Специфічна теплоємність близька до значення для алюмінію. Таким чином, деталь могла бути виготовлена з алюмінію.
Автор ответа:
0
Ответ:
250Дж/кг°С
Объяснение:
Дано:
m=750г=0,75кг
∆t=260-20=240°C
Q=45кДж=45000Дж
с-?
Q=cm∆t=>
c=Q/(m∆t)=45000/(0,75*240)=250Дж/кг°С
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: sofia137130
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Luna4ka
Предмет: Математика,
автор: elenazxcvbnmsergeeva
Предмет: Математика,
автор: abdash