Предмет: Физика,
автор: baranovskiyvlad228
На скільки градусів можна нагріти 400 г. води передавши їй 4,2 кДж теплоти?
Ответы
Автор ответа:
1
Щоб визначити, на скільки градусів можна нагріти 400 г води, передавши їй 4,2 кілоюля теплоти, використаємо специфічну теплоємність води (c), яка для води становить близько 4,18 Дж/(г°C).
Ми можемо використовувати формулу:
Q = m * c * ΔT
Де:
Q - тепло (в Джоулях)
m - маса (в грамах)
c - специфічна теплоємність (в Дж/(г°C))
ΔT - зміна температури (в градусах Цельсія)
Ми знаємо Q (4,2 кДж, що дорівнює 4200 Дж), m (400 г, що дорівнює 0,4 кг), і c (4,18 Дж/(г°C)). Тож ми шукаємо ΔT:
4200 Дж = 0,4 кг * 4,18 Дж/(г°C) * ΔT
Тепер розв'язуємо для ΔT:
ΔT = 4200 Дж / (0,4 кг * 4,18 Дж/(г°C)) ≈ 250.96°C
Отже, можна нагріти 400 г води на приблизно 250,96 градусів Цельсія, передавши їй 4,2 кДж теплоти.
Ми можемо використовувати формулу:
Q = m * c * ΔT
Де:
Q - тепло (в Джоулях)
m - маса (в грамах)
c - специфічна теплоємність (в Дж/(г°C))
ΔT - зміна температури (в градусах Цельсія)
Ми знаємо Q (4,2 кДж, що дорівнює 4200 Дж), m (400 г, що дорівнює 0,4 кг), і c (4,18 Дж/(г°C)). Тож ми шукаємо ΔT:
4200 Дж = 0,4 кг * 4,18 Дж/(г°C) * ΔT
Тепер розв'язуємо для ΔT:
ΔT = 4200 Дж / (0,4 кг * 4,18 Дж/(г°C)) ≈ 250.96°C
Отже, можна нагріти 400 г води на приблизно 250,96 градусів Цельсія, передавши їй 4,2 кДж теплоти.
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m=400г=0,4кг
Q=4,2кДж=4200Дж
с=4200Дж/кг°С
∆t-?
Q=cm∆t=>
∆t=Q/(cm)=4200/(4200*0,4)=2,5°C
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: evelinka1234598
Предмет: Математика,
автор: mamyrbeksanzar40
Предмет: Биология,
автор: golodokgleb
Предмет: Литература,
автор: babiya983
Предмет: Алгебра,
автор: bellapoar