Предмет: Физика, автор: poltavskijpavel682

Провід, сплетений з шести однакових дротин, має опір 0,4 Ом. Який буде його опір тоді, коли від нього відокремлять дві дротини?​

Ответы

Автор ответа: bopod22789
0

Ответ:

Якщо провід сплетений з шести однакових дротин, то його опір можна обчислити за формулою: R = \frac{r}{6} де r - опір однієї дротини.

За умовою задачі, R = 0,4 Ом, тому r = 0,4 * 6 = 2,4 Ом.

Якщо від проводу відокремлять дві дротини, то залишиться чотири дротини, які утворюють паралельне з’єднання. Опір такого з’єднання можна обчислити за формулою:R' = \frac{r}{4} де r - той самий опір однієї дротини.

Підставляючи r = 2,4 Ом, отримаємо: R' = \frac{2,4}{4} = 0,6 Ом

Отже, опір проводу тоді, коли від нього відокремлять дві дротини, буде 0,6 Ом.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: marktsurkan09