Предмет: Физика,
автор: filatovbogdan2006
Заряд рухається у магнітному полі з індукцією 2,8 на 10 (- 7) Тл. Маса заряду 18
на 10 (- 31)кг
Швидкість заряду 1 км/с. Радіус кола 2 см. Знайдіть величину заряду
ПОМОГИТЕ
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Для знаходження величини заряду, який рухається в коловому русі в магнітному полі, ми можемо використовувати формулу для центростремительної сили, яка діє на заряд у магнітному полі:
F = (m * v^2) / r
Де:
F - центростремительна сила,
m - маса заряду,
v - швидкість заряду,
r - радіус кола.
Ми знаємо масу заряду (m = 18 на 10^(-31) кг), швидкість заряду (v = 1 км/с = 1000 м/с), і радіус кола (r = 0,02 м).
Також магнітна індукція (B) дорівнює 2,8 на 10^(-7) Тл, і центростремительна сила визначається як:
F = q * v * B
Де:
q - величина заряду.
Ми можемо виразити q:
q = (m * v * B) / r
Підставляючи відомі значення:
q = (18 * 10^(-31) кг * 1000 м/с * 2,8 * 10^(-7) Тл) / 0,02 м
q = 2,52 * 10^(-19) Кл
Отже, величина заряду дорівнює 2,52 * 10^(-19) Кулонів.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: buba4038
Предмет: История,
автор: serikpaevajasmin
Предмет: История,
автор: karinakalimullina74
Предмет: Математика,
автор: weritos1992aa
Предмет: Другие предметы,
автор: bombacsgo051