Предмет: Физика, автор: rodnaatana7407

Помогите….. срочно
Які енергія та концентрація молекул газу, якщо його температура 37 °С, а тиск 2 МПа?

Ответы

Автор ответа: berssultan
0

Ответ:

Для розв'язання цього завдання використаємо ідеальний газовий закон:

PV = nRT

де P - тиск газу, V - об'єм газу, n - кількість молекул газу, R - універсальна газова стала, T - температура в абсолютних одиницях (в Кельвінах).

Спочатку переведемо температуру в Кельвіни:

37 °C + 273.15 = 310.15 K

Тепер, маючи P = 2 МПа (що дорівнює 2 * 10^6 Па) і T = 310.15 K, ми можемо визначити концентрацію молекул газу (n). Ми також повинні знати об'єм газу (V) або універсальну газову сталу (R), щоб точно розрахувати кількість молекул. Якщо ці значення відомі, ми можемо визначити n.

Якщо об'єм газу (V) невідомий, то ми не зможемо точно визначити концентрацію молекул газу.

Для точного розрахунку нам потрібно знати V або R.

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: nevzorovadz