Предмет: Физика,
автор: artpro938
надзвуковий літак летить зі швидкістю 500 м/с. За який час він пролетить 100 км в секундах
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Для знаходження часу, за який літак пролетить 100 км, спершу переведемо відстань в метри, оскільки швидкість літака вказана в метрах на секунду:
100 км = 100,000 метрів
Тепер, щоб знайти час, використаємо формулу часу:
Час = Відстань / Швидкість
Час = 100,000 м / 500 м/с = 200 секунд
Отже, літак пролетить 100 км за 200 секунд.
artpro938:
Дякую дуже допоміг
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: foxtrotobuhov71
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: Vvvalisa
Предмет: Алгебра,
автор: deagle55
Предмет: Химия,
автор: vlada55799