Предмет: Математика,
автор: angelinapalamarcuk44
3 379. Мама купила 2- кг апельсинів за ціною 26-грн та 5 4 3 2 4- кг яблук за ціною 14 грн. За які фрукти, апельси- ни чи яблука, вона заплатила більше i на скільки? ОЧЕНЬ СРОЧНО
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Пошаговое объяснение:
Давайте спробуємо розв'язати цю задачу. Спершу розрахуємо вартість апельсинів та яблук окремо, а потім порівняємо їх.
Вартість 2 кг апельсинів за ціною 26 грн:
Вартість 1 кг апельсинів = 26 грн / 2 кг = 13 грн/кг.
Вартість 5.4 кг апельсинів = 5.4 кг * 13 грн/кг = 70.2 грн.
Вартість 4.324 кг яблук за ціною 14 грн:
Вартість 1 кг яблук = 14 грн / 4.324 кг ≈ 3.24 грн/кг.
Вартість 4.324 кг яблук ≈ 4.324 кг * 3.24 грн/кг ≈ 14 грн.
Тепер порівняємо вартість апельсинів і яблук:
Вартість апельсинів: 70.2 грн.
Вартість яблук: 14 грн.
Мама заплатила більше за апельсини, і різниця в ціні становить:
70.2 грн (апельсини) - 14 грн (яблука) = 56.2 грн.
Отже, мама заплатила більше за апельсини (на 56.2 грн).
angelinapalamarcuk44:
СПАСИБО НО МОЖНО ПРОСТО ПО ДІЯМ??
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: mariakimejcuk85
Предмет: Физика,
автор: filippbanancik
Предмет: Українська мова,
автор: b52193808
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: munskaya